Historia

Jesteśmy firmą powstałą z połączenia czterech niezależnych podmiotów gospodarczych istniejących na rynku od początku lat 90-tych. Połączenie to umożliwiło zwiększenie floty oraz znacznie rozszerzyło obszar działalności. Firma spedycyjna Max-Trans w formie spółki istnieje na polskim rynku od 2001 roku. Jeszcze przed założeniem spółki właściciele realizowali zlecenia wywozowe dla Żywiec-Zdrój, jako pojedyncze firmy transportowe.


Po utworzeniu spółki, nadal zajmujemy się organizacją transportu dla producenta wody źródlanej należącej obecnie do grupy Danone, jednocześnie będąc ich czołowym przewoźnikiem. Już istniejąca spółka podjęła działania związane z organizacją współpracy z pojedynczymi przewoźnikami świadczącymi usługi transportowe na terenie żywiecczyzny.


Działalność naszą prowadzimy na terenie całego kraju, gdzie znajdują się nasze ciężarówki gotowe do podjęcia i dostarczenia ładunków w szybki i bezpieczny sposób. Budujemy swoje kontakty z klientami na zasadzie partnerstwa, gdzie poprawność, rzetelność, kompetencja grają główną rolę.
Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy ciężką pracą, uczciwym i odpowiedzialnym podejściem do klientów. Naszym celem jest stałe dopasowywanie oferty do potrzeb rynku.


Klienci Max-Trans mają możliwość skorzystania z wszechstronnej oferty firmy. W jej skład wchodzi również logistyka magazynowa. Dysponujemy zapleczem magazynowym o łącznej powierzchni 2500 m3. W przyszłości planujemy budowę terminalu logistycznego wysokiego składowania przy siedzibie firmy.

 

Bezpieczeństwo...

Realizując Państwa zlecenia zapewniamy, że każdy pojazd wykonujący przewóz objęty jest ubezpieczeniem OC Przewoźnika. Spedycja także posiada własne ubezpieczenie OC Spedytora zawarte w jednym z czołowych polskich Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Transport krajowy
Transport międzynarodowy
Nasz tabor
 
 

Pomoc

Prawo przewozowe więcej

Schemat organizacyjny

Schemat organizacyjny naszej firmy więcej

Wyróżnienia / Dyplomy

Nasze dyplomy i certyfikaty więcej